Naše partnerství

Naše populace roste a zájem o změnu bydlení a kvality života jsou citována snad ve všech médiích. Ano, realitní obor se stává stále důležitějsí součástí každodenního života. Kvalifikovaný realitní makléř se stává nepostradatelnou součástí našich životů.

Profesionálové v tomto oboru jsou si plně vědomi toho, že reference je stavebním kamenem obchodního a dlouhodobého úspěchu.
Reklama, prezentace a počet transakcí dělá z našich makléřů o proti ostatnínm agentům na trhu úspěšné obchodníky, kteří mohou více investovat do vzdělávání podpory prodeje a prezenzace nemovitosti-průměr transakcí je 20-22 na makléře ročně.U makléřú ostatních společností připadá ročně v průměru pouze 7-10 transakcí, to přeci stojí za zamyšlení, proč se v realitním oboru spojit právě s námi.
Naše partnerství je zárukou stabilizace vašich příjmů – vzdělávací semináře, pravidelný mentoring, pravidelná setkání se zkušenými makléři, předávání jejich zkušeností a vědomostí, našim začátečníkům jsme schopni garantovat zodpovědnost prosperity, maximální osobní ohodnocení, nastavení dosažitelných provizí a další různé systémy odměňování. Tím nejdůležitějším je zkušenost, že člověk přestává pracovat v okamžiku, kdy se jeho práce mění v zábavu a stává se koníčkem.

Naše značka se stane pro Vaši realitní činnost oporou a jistotou – Vaše obchodní případy budou zárukou dalšího referenčního obchodu a kvality Vaší práce

Dveře pro Vás jsou vždy otevřené.