Mentoring a koučování (coaching)

Víme, že růst kanceláře a týmu je vždy závislý na úspěchu každého jednotlivce, proto věnujeme maximální úsilí Vašemu vzdělávání, růstu, řízení a produktivitě.

Coaching, rozvoj osobnosti a zvyšování výkonnosti se dnes stává nejúčinnějším nástrojem řízení. Společně nám umožní dívat se na problémy jinak, než jsme byli doposud zvyklí, můžeme objevit nové příležitosti a nová řešení.
Koučování je přímo zaměřeno na uvolnění lidského potenciálu a dosažení maximální individuální výkonnosti, rozvíjí ty nejlepší lidské vlastnosti. Hledá smysl v tom, co děláme a kde je spojená dlouhodobá výkonnost se sebeúctou, sebedůvěrou a pozitivními prožitky. Nadřazeným úkolem se pro nás stává správné určení cílů( krátkodobých a dlouhodobých ) a jejich naplnění.
Tradiční průmyslové modely výuky u nás vystřídaly otázky filozofie a kroky k pochopení sebeuspokojení osobního a profesního života.Program je rozdělen do deseti modelů, které jsou přímo určeny potřebám našich „nováčků“, kteří svou karieru v realitách startují. Zkušeným kolegům, kteří pracují sami nebo u jiné kanceláře a uvažují o posunu ve své kariéře garantujeme rychlý a stabilní profit s maximální výši odměny. Pro více informací volejte na tel. 800 888 780. Jsme připraveni propojit vzájemně zkušenosti a nastavit individuální podmínky spolupráce.

Váš přirozený talent a zájem o náš obor Vás přivede k vítězství.