Projekt „Vyšší úroveň dalšího vzdělávání realitních makléřů ve Středočeském kraji“

V rámci projektu, společnosti Prague East Realty s.r.o. se sídlem v Říčanech, „Vyšší úroveň dalšího vzdělávání realitních makléřů ve Středočeském kraji“ registrovaného pod číslem CZ.1.07/3.2.11/03.0060 probíhají v prosinci školení. Projekt je financován z ESF skrz OP VK. Kapacita školících kurzů je v tuto chvíli omezená. Nabídka vzdělávacích programů:

  1. Začínáme v realitách
  2. Realitní praxe
  3. Pokročilá realitní praxe

V případě zájmu o více informací a ceny kurzů, prosím kontaktujte, společnost Prague East Realty s.r.o. na telefonním čísle 323 604 287 .

Společnost Prague East Realty s. r. o. získala na základě Žádosti o finanční podporu přidělený projekt, který nese název „Vyšší úroveň dalšího vzdělávání realitních makléřů ve Středočeském kraji“ a je registrován pod číslem: CZ.1.07/3.2.11/03.0060.

Tento projekt je realizován v rámci globálního grantu: Podpora nabídky dalšího vzdělávání ve Středočeském kraji a je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a rozpočtu České republiky.

Projekt Vyšší úroveň dalšího vzdělávání realitních makléřů ve Středočeském kraji

Projekt je realizován ve 12 měsíčním období, a to od 1. ledna 2014 do 31. prosince 2014.

Hlavním cílem projektu je rozšíření nabídky dalšího vzdělávání ve Středočeském kraji na kvalitativně vyšší úrovni s využitím moderních ICT technologií pro cílovou skupinu – realitní makléře ve Středočeském kraji.

Specifickými cíli projektu jsou:

  • vytvoření nových vzdělávacích programů v návaznosti na potřeby zaměstnavatelů ve Středočeském kraji
  • rozšíření vzdělávacích programů naší společnosti v prezenční a e-learningové formě pro vzdělávání účastníků dalšího vzdělávání ve Středočeském kraji
  • rozvoj inovativní nabídky dalšího vzdělávání zaměřené na zvyšování konkurenceschopnosti jednotlivců