Marketing a prezentace prodeje

Lokální prezentace Vaší nemovitosti je zárukou rychlého prodeje. Pro více informací prosím volejte na tel. 800 888 780

Vlastnit svůj vlastní dům je snad snem každého z nás. Tento sen již však není jen doménou bohatých.

Vhodné a zodpovědně zvolené financování prostřednictvím hypotéky umožní drtivé většině lidí zakoupit svou vlastní nemovitost ( pozemek, rodinný dům nebo byt ). Naše lokalita může být i Vaší a přímo se vybízí ke splnění Vašeho snu.

U nás jste na správné adrese. Naše prezentační a marketingové systémy jsou naprostou a jasnou jedničkou realitního průmyslu. Rychlost prodeje Vaší nemovitosti nebo dokonce vázaný obchod jsme schopni realizovat v krátkém čase. Naší devizou je maximálně efektivně vedená propagační kampaň a prezentace – sdílení nabídka a poptávka, lokální a tištěná prezentace,prezentace na  významných realitních serverech.

Potřebujete pomocnou ruku při vašem developerském projektu? Pokud ano, jsme tady pro vás právě my!
Nejen, že pro vás zajistíme veškerou komunikaci s úřady, ale naplánujeme vám i kompletní marketingovou komunikaci. Marketingovou komunikaci, která vám pomůže předběhnout vaši konkurenci.

Naši kupující klienti svou vysněnou nemovitost převedou do svého vlastnictví vždy s konkrétním makléřem, který o celou transakci pečuje od samého počátku zalistování až po legislativní zajištění.

Nejste-li spokojeni s prezentací Vaší nemovitosti, okamžitě volejte 800 888 780