Mapa

Mapa k této nemovitosti není bohužel k dispozici.

RD – hájovna, rybník, zahrada, garáž, hosp. stavení, stodola, Ondřejov – Praha východ

Praha-východ

Cena: 17 400 000 CZK / Za nemovitost
Číslo nabídky: N00497
Stav nabídky: aktivní
Typ: Prodej
Počet podlaží v domě: 2
Typ nemovitosti: Zemědělské objekty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Voda: Dálkový rozvod
Elektřina: 230 V

Popis

Nově zrekonstruovaná bývalá hájovna a zcela výjimečný soubor pozemků a staveb obklopen lesy svým umístěním zajišťuje bydlení v přírodě s ideální polohou na okraji obce Ondřejov u Prahy – Praha východ, s asfaltovou příjezdovou komunikací. V těsné blízkosti obce Hrusice, která je členem svazku obcí Ladův kraj. Jedinečná příležitost koupě pro milovníky absolutního soukromí na rozsáhlém pozemku s vlastním chovným rybníkem, který je možné zvětšit dle představ nového majitele. Hlavní stavbou na pozemku je dvoupodlažní rodinný dům, další stavbou je stodola, hospodářská stavení a garáž. Celková výměra rozsáhlého areálu je 13.639m2 jehož součástí jsou 4 stavební pozemky. Zastavěná plocha RD a zpevněných ploch 1.309m2, dispozice RD 4+1+kk, zastavěná plocha stodoly 162m2, udržovaná zahrada 12.168m2 se vzrostlými stromy (jehličnany, ovocné), okrasnými keři. Stodolu lze rekonstrukcí nebo přestavbou využít k trvalému bydlení. Na pozemku se nachází hospodářské stavení s klenutými cihlovými stropy s možností využití jako vinotéka, kůlny, chlévy apod. V blízkosti RD je skleník, odpočinkové sezení a dřevěný domek vybudovaný na stromě, s výhledem na rybník a celý pozemek, což umocňuje jedinečnost místa. Rozlehlé pozemky a hospodářské budovy nabízí možnost chovu koní, ovcí atd. Možnost vybudování jízdárny a koňského ranče.
Dispozice RD – 1.NP – dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 3+kk a 1+1. Bytová jednotka 3+kk – chodba, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem (61,5m2), ložnice (24m2), dětský pokoj (16,9m2), koupelna s vanou a WC (8m2), samostatné WC s umyvadlem, technická místnost (3m2), šatna. Kuchyňská linka vybavena sklokeramickou varnou deskou, digestoří, el. troubou, lednicí s mrazákem. Bytová jednotka 1+1 – chodba (6,5m2), kuchyň (23m2), koupelna s vanou, sprchovým koutem, bidetem a WC (10m2), po dřevěném schodišti vstup do obytného podkroví. V koupelně zabudované podlahové vytápění. Kuchyň vybavena kuchyňskou linkou s elektrickou varnou deskou, lednicí a kachlovými kamny. Tato bytová jednotka je využívána pro komerční účely – pronájem zahraniční klientele – možnost pokračovat v pronájmu.
2.NP – rozděleno na dvě části, prostorná ložnice náležící k bytové jednotce 1+1 a půda, která je v původním stavu a je možnost dokončit přestavbu na obytný prostor nebo ateliér. Nemovitost je nabízena včetně veškerého vybavení. Vybavení a použité materiály – topení a ohřev vody prostřednictvím tepelného čerpadla, v obytných místnostech litinové designové radiátory Laurens, v obývacím pokoji krbová kamna, podlahové krytiny – keramická dlažba, dřevěné parkety, dřevo, okna dřevěná špaletová. Inženýrské sítě – elektřina, septik, kopaná studna 20m, pevná tel. linka.

Veškerá občanská vybavenost v obci – Základní a mateřská škola, pošta, obecní úřad nebo nedalekých Mnichovicích (5km).
Pro více informací a termín prohlídky kontaktujte realitního makléře.