Chci prodat

Naše kancelář má zkušenost s prodejem a převodem více než 400 nemovitostí. Vyberte si makléře a dohodněte si podmínky budoucí spolupráce.

Úspěšnost našich služeb je dána kvalitou-nikoliv kvantitou.

Vyberte si makléře

Vyberte si makléře

Naši makléři ve své lokalitě žijí, obchodují a působí. Jsou dokonale propojeni s místními institucemi, plně informováni a připraveni odpovědět na Vaše otázky.

Náš tým je zde pro Vás a jsme připraveni splnit Vaše potřeby. Prodej Vaší nemovitosti zajistíme včetně právního servisu pro prodávajícího a kupujícího.Dále zajistíme finanční servis pro kupujícího

Makléři

Nevybrali jste?

Nebo potřebujete poradit?

Nevybrali?

Zavolejte nám nebo napište a my Vám pomůžeme vybrat Vašeho osobního makléře z naší kanceláře reality Magic, doporučíme specialistu pro danou lokalitu nebo nemovitost (rezidenční / komerční), který pro Vás zajistí bezchybný přůběh celé transakce.

Pro více informací využijte naší zelenou linku 800 888 780.

Kontakt

Potřebuji hotovost

Chci hotovost

Potřebujete rychle peníze na koupi jiné nemovitosti nebo na jiné účely, které Vám nedovolí časovou prodlevu při prodeji Vaší nemovitosti? Volejte ihned naší zelenou linku 800 888 780. Sdělíme Vám podrobnosti okamžitého odkoupení Vaší nemovitosti včetně vyplacení zálohy a smluvní dokumentace potřebné k převodu nemovitosti.

Pro více informací využijte naší zelenou linku 800 888 780.

Kontakt