Chcete bydlet na říčansku?

Gratulujeme, skvělý nápad pro Vaši šťastnou budoucnost.

Děti Vás budou milovat za rozhodnutí změnit životní styl, po kterém mnozí z nás tolik touží.

Říčansko a jeho okolí

Říčansko a jeho okolí se v minulém století zapsalo do podvědomí lidí jako nejvýznamnější rekreační oblast v těsné blízkosti hlavního města. Již naši prarodičové tuto lokalitu milovali a pravidelně vyjížděli na své chaty, chalupy, za svými známými či příbuznými na jedinečný odpočinek spojený s rekreačním sportem, cykloturistikou nebo vycházkami v překrásné krajinné oblasti Národní přírodní rezervaci Voděradské Bučiny – Ladův kraj.Tato lokalita nabízí nevšední zážitky pro každého člena Vaší rodiny všech věkových kategorií.U nás se budete skutečně bavit a žít naplno!Součástí říčanska je mnoho turistických či kulturních zajímavostí.

V zimním období můžete využít sněhovou nadílku např. v horském areálu Šibeniční vrch v Mnichovicích se zaměřením zejména na začínající lyžaře.

Nemusíte měnit zaměstnání nebo podnikatelskou činnost, dopravní dostupnost je mnohdy snazší, než v některých částech Prahy.Vlaková souprava staví ve stanici Říčany u Prahy 2x za hodinu. Vlakové spojení z centra Prahy Vám bude trvat 25 minut. Cestou můžete spřádat plány na odpolední piknik či plánovat víkendové výlety.PID je alternativou, která umožňuje přestupy na stanice metra Opatov ,Háje, DEPO Hostivař, což umožní cestování v kratších intervalech.Dálnice D1 ve směru na Brno Vám po deseti minutách jízdy z Prahy nabídne odbočku na Jesenici, Říčany a nechá chaos velkoměsta s jeho klady i zápory definitivně za Vámi.Vaše volba pro zodpovědnost za život Váš a Vašich blízkých spojená s investicí do budoucna a koupí nemovitosti se vyplatí.

Říčany a Říčansko – status zdravého města a lokality vyhledávané pro rekreaci a trvalé bydlení